Broker FxGrow

FxGrow jest międzynarodowym brokerem online, należącym do przedsiębiorstwa Growell Capital, realizującego potrzeby inwestorów. Broker jest autoryzowany i regulowany przez CySEC licencją o numerze 214/13, a także autoryzowany przez polski Krajowy Nadzór Finansowy (KNF).
Strategia, którą kieruje się FxGrow to dostarczanie swoim klientom nie tylko wszystkich niezbędnych narzędzi do odniesienia sukcesu w inwestycjach na rynkach finansowych, ale także bezkonkurencyjnych warunków handlowych, takich jak ultra niskie spready i doskonałą egzekucję zleceń w modelu STP.
Dzięki procesowaniu wszystkich zleceń klientów w modelu STP, FxGrow może zagwarantować, że nie występuje tu ryzyko konfliktu interesów między Brokerem, a Klientem. Broker dokłada wszelkich starań ku dostarczeniu specjalnego, szytego na miarę i nie mającego odpowiednika na rynku Forex środowiska handlowego.
Możliwość indywidualnej negocjacji warunków na koncie inwestycyjnym oraz elastyczność firmy otwiera wiele drzwi niedostępnych do tej pory dla inwestorów indywidualnych.

Typ brokera: STP
Platformy: MT4, NetStation
Min. depozyt: 100 USD
Maks. dźwignia: 200:1 (100:1 dla Polaków)
Rok założenia: 2012
Kraj pochodzenia: Cypr
Polskojęzyczny serwis: Tak
Pod nadzorem: CySEC, KNF

• Brak ryzyka konfliktu interesów między FxGrow, a klientem
• Ochrona przed ujemnym saldem na rachunku inwestycyjnym
• Możliwość skorzystania z bezpłatnych wpłat oraz wypłat z rachunku handlowego